Zarejestruj się Zgubione hasło| Mamy 2 zarejestrowanych użytkowników
KADRA - JESIEń 2016
.
Kalendarze 2017
W dniu 4 grudnia (niedziela)zawodnicy LKS Tęcza Piekary jak co roku będą roznosić po Piekarach kalendarze klubowe na rok 2017. Piłkarze swoją akcję rozpoczynają ok. godziny 17:00 spod budynku klubu. Prosimy wszystkich mieszkańców Piekar o miłe przyjęcie zawodników oraz zakupienie wyjątkowego kalendarza. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na dobro klubu.

Zbiórka zawodników. przed godziną 17 przy budynku klubowym
Dodał: admin dnia: 25.11.16| Czytań: 77 +Skomentuj [0]
Podsumowanie - jesień
Czas na drobne podsumowania. Tęcza sezon 2016/17 zaczęła od porażki z wiceliderem Prokocimiem Kraków, a następnie nie przegrała 4 kolejnych meczy notując dwa remisy i dwa zwycięstwa. Następna kolejka to porażka z Piastem w ostatnich minutach meczów. Po tej porażce Tęcza remisuje kolejno z Iskrą i Wisłą, a później wysoko wygrywamy w Zabierzowie z Kmitą. W Zabierzowie Piekary odnotowały ostatnią zdobycz punktową w rundzie jesiennej.
Dodał: admin dnia: 16.11.16| Czytań: 75 +Skomentuj [0]
Trzecia porażka z rzędu (foto)
Tęcza - Kaszowianka 0:1 (0:0)

Tęcza Piekary przegrała derbowe spotkanie z Kaszowianką tracąc bramkę w 87 minucie z rzutu karnego. Gospodarze grali w przewadze od 76 minuty, gdy dwie żółte kartki obejrzał jeden z graczy Kaszowianki. Tęcza nie potrafiła wykorzystać przewagi i po faulu Pitry na Gorczale sędzia podyktował ewidentnego karnego. Kaszowianka była lepszą drużyną, lepiej zorganizowaną i dłużej utrzymywała się przy piłce.
Dodał: admin dnia: 30.10.16| Czytań: 1240 +Skomentuj [1]